Zakládající členové ČAS

22.10.2017

  1. JUDr. Kazimír Pokorný
  2. Pavla Šafaříková
  3. Ing. Štěpán Janáček
  4. Ing. Josef Záruba - Pfeffermann
  5. Prof. Jaroslav Zdeněk - školní rada
  6. Firma Srb a Štys - továrna jemné mechaniky a optiky v Praze
  7. Ing. František Horák - ředitel elektrárny v Olomouci
  8. Josef Schulz - továrník v Pečkách na dráze
  9. Milada Šolcová - Mašková - statkářka v Žebráce
  10. Ing. Viktor Rolčík
  11. Lída Rolčíková
  12. Dr. Rudolf Böhm - advokát v Praze
  13. Jan Stratil - farář v Rajnochovicích
  14. Ph.Mg. František Fišer - lékárník na Smíchově
  15. František Vaško - velkostatkář v Utíni
  16. JUDr. František Peprník - advokát v Ivančicích
  17. Ferdinand Horáček - majitel výzkumné laboratoře v Praze
  18. MUDr. Benjamin Chmelař - z Křince
  19. MUDr. Robert Faustus - z Prahy
  20. Jaromír Mára - účetní rada v Praze
  21. Lidová hvězdárna v Pardubicích
  22. Přírodovědecký klub v Plzni
  23. Dr. Jan Brzorád - ředitel panství Paarských v Jinonicích
  24. Ph.Mr.Antonín Liegert - z Prahy
  25. Slečna Marie Šíblová - z Brna
  26. Alois Marek - Redaktor Věstníku lidovýchovy - z Habrů
  27. Vladimír Tomíček - poštovní asistent z Nových Zámků
  28. pp.Ing. Artuš Sýkora - inž.obchodní komory v Praze
  29. Melichar Adolf - pokladník uhelného závodu ve Slezské Ostravě
  30. JUDr. Oldřich Tvrdek - advokát v Rokycanech
  31. Ing.Dr. Miloš Vaňátko
  32. Jozef Ambruš - studující, Bratislava
  33. Dr. Mauric Remeš - lékař, Olomouc
  34. Ing. S.Šuba - techn.šéf rozhlasu, Bratislava
  35. Jaroslav Čeřovský - rolník, Třebihošť
  36. Jaroslav Pícha - soukromník, Štěpánov u Olomouce
  37. Ing. František Šerhant - techn.úředník, Praha
  38. Josef Havel - úředník, Praha
  39. Vladimír Kretschmer  - studující, Bystřice pod Hostýnem
  40. Václav Kumbálek - prokurista, Praha
  41. Otakar Pařízek - úředník, Uherské Hradiště
  42. Anna Vojtěchovská - malířka pokojů, Praha
  43. Jan Horáček - vlakvůdce ČSD v.v., Jihlava
  44. Oldřich Keyzlar - vedoucí tkalcovny, Červený Kostelec
  45. Prokop Veselský - obchodník, Praha
  46. Jan Zelinka - řed.měšť.školy, Baťov
  47. Jan Eichler - berní úředník, Kutná Hora
  48. Karel Flossmann - studující, Tábor
  49. Josef Chalupský - studující, Uherský Brod
  50. Bohuslav Pekař - profesor, Tábor
  51. Ing.Dr.Miloš Spěvák - techn.úředník, Čelákovice
  52. Miroslava Vorlová - hudební skladatelka, Praha
  53. Ing. Bohumil Fukar - Klatovy
  54. Prof. Konstantin Kalles - Roudnice nad Labem
  55. J. Jungwirt - soukromý učitel, Žárovna
  56. Dr. Vojtěch Kotrba - Praha
  57. Ing.C. Václav Šilpoch - úředník ČMS Plzeň
  58. Švarc František - soudce, Vyškov
  59. Ing. Kameníček Jiří - exp.minister.zahranič.obchodu, Praha
  60. Helena Horáčková - Moravská Ostrava
  61. Josef Hamerník - Praha